Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd.
Dom

Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Cześć Elaine! Dziękujemy za szybką odpowiedź. Dostawa na czas. A wsparcie jest dobre i szybkie. Pozdrawiam Laurie.

—— Laurie

Stosunki biznesowe od 3 lat, świetny partner dla Automotive Connectors.

—— Weree

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  TE Connectivity / AMP jest wiodącym na świecie dostawcą złączy elektrycznych, elektronicznych i światłowodowych oraz systemów połączeń. oferuje szeroką gamę produktów łączących, które obejmują wiele aplikacji przemysłowych. Złącza TE są zaprojektowane tak, aby umożliwić połączenia elektryczne w aplikacjach typu „drut-przewód”, „drut-do-karty” i „deska-płytka”. Reprezentowanych jest wiele typów produktów, w tym RF, I / O, PCB, zasilanie, listwy zaciskowe i terminale.


  Molex łączy innowacje i technologie, aby dostarczać rozwiązania elektroniczne klientom na całym świecie. Dzięki obecności w ponad 40 krajach Molex oferuje pełen zestaw rozwiązań i usług dla wielu rynków, w tym teleinformatyki, elektroniki użytkowej, przemysłu, motoryzacji, pojazdów użytkowych i medycznych.


  KET złącze jest kluczowym elementem połączenia elektrycznego między zasilaniem urządzenia, urządzeniem a urządzeniem lub wewnątrz urządzenia. Bazując na technologii precyzyjnego tłoczenia, terminal jest podstawową konkurencyjnością KET. Po 43 latach zgromadzonej technologii KET produkuje różnorodne niezawodne złącza samochodowe, a także złącza do urządzeń domowych, wideo, urządzeń mobilnych i oświetlenia LED.


  Yazaki opracował i wyprodukował z uwzględnieniem krytycznych warunków samochodowych, takich jak wibracje, wstrząsy mechaniczne, środowisko itp. Przez wiele lat. Dzięki najnowocześniejszej technologii, Yazaki opracowuje części elektroniczne i komponenty elektryczne, aby spełnić wymagania klientów.


  Fundacja Sumitomo Electric Group w 1897 roku, opierając się na technologiach produkcji przewodów elektrycznych i kabli, przeprowadziliśmy nasze oryginalne prace badawczo-rozwojowe i usilnie dążyliśmy do ustanowienia nowych przedsiębiorstw. Produkcja i sprzedaż produktów związanych z; motoryzacja, elektronika, komunikacja, materiały przemysłowe oraz środowisko i energia.


  Delphi Connection Systems jest światowym liderem w dostarczaniu elektrycznych i elektronicznych systemów dystrybucji pojazdów, z niezrównaną reputacją w projektowaniu, rozwoju i produkcji elektrycznych i elektronicznych systemów i urządzeń połączeniowych. Od ponad 100 lat Delphi koncentruje się na zapewnieniu większej wydajności produktów i napędzaniu technologii jutra. Packard Electric został przejęty przez Delphi Connection Systems w 1995 roku.


  JST oferuje szeroką gamę systemów połączeń wiązek kablowych zaprojektowanych specjalnie dla segmentu rynku motoryzacyjnego. JST odróżnia się od reszty dziedziny, zapewniając systemy połączeń, które zazwyczaj przewyższają standardy branżowe w odniesieniu do dopasowania, formy i funkcji. Produkty JST można znaleźć w każdej aplikacji systemu motoryzacyjnego na wszystkich liniach samochodowych OEM na całym świecie. Wybierając system połączeń JST, gwarantujesz sukces w każdym aspekcie procesu projektowania i produkcji .


  KOSTAL opracowuje i produkuje wymagające technologicznie produkty elektroniczne i elektromechaniczne dla głównych organizacji przemysłowych i czołowych światowych producentów samochodów.


  KUM to profesjonalny producent złączy - Złącze to rdzeń Złącze do elektrycznego i przemysłowego sprzętu samochodowego. Firma realizuje wizję firmy „zaspokajania potrzeb klientów” i „dotykania klientów”. Gwarantując jakość produktu i nieustający „niezależny rozwój technologiczny”, firma produkuje wtryskarki PLASTIC, terminale, produkty RUBBER (PLASTIKOWE, METALOWE, ostre gumowe) i specjalizuje się w produkcji precyzyjnych form.


  Amphenol FCI (Amphenol ICC) projektuje i produkuje szeroką gamę zaawansowanych technologicznie łączników dla różnych zastosowań rynkowych, w tym teleinformatyki i telekomunikacji, przechowywania danych i serwerów, elektroniki użytkowej, medycznej, przemysłowej i oprzyrządowania, samochodowych pojazdów silnikowych, a także energia odnawialna.
  Amphenol Corporation przejęła FCI Asia Pte Ltd., dalej wzmacniając FCI jako międzynarodowy producent rozwiązań do montażu konektorów i kabli w złączach backplane, rozwiązaniach zasilania, złączach typu board-to-board i przewodowym, złączach wejścia / wyjścia, interkonektach optycznych, kablach zespoły i złącza elastyczne.


  ALPINESEMI ™ jest globalną firmą e-Semiconductor, która pozwala inżynierom projektującym opracowywać kompetentne produkty w dziedzinie motoryzacji, przemysłu, sieci, transmisji danych, sieci bezprzewodowych i mobilnych, wojskowych i kosmicznych, aby obsługiwać swoich globalnych klientów poza granicami.

  ALPINESEMI ™ powstaje dzięki marketingowi i technologii Wspólne przedsięwzięcia kluczowych firm badawczo-rozwojowych w Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Indiach i Chinach.
  ❖ Każdy z nich znany jest od ponad 200 lat wspólnej obecności w przemyśle półprzewodników .


  ProTek Devices jest wiodącym producentem półprzewodników szerokiej gamy wysokiej jakości produktów TVS, analogowych i mieszanych. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu inżynieryjnemu i produkcyjnemu oferujemy rozwiązania specyficzne dla aplikacji dla wszystkich urządzeń i systemów elektronicznych

 • OEM / ODM

  Sincery poświęca się oferowaniu najbardziej zaawansowanych technologii i produktów najwyższej jakości dla klientów, budując największe marki korporacyjne i zespół biznesowy. Aby być firmą energetyczną, Sincery oferuje również całkowite skupienie się na projektowaniu zgodnie z informacjami o projektach klientów.

 • R & D
  Opracowuje zaawansowane produkty do pojazdów elektrycznych i połączonych technologii do przesyłania informacji i energii, przyczyniając się do rozwoju naszej branży motoryzacyjnej, wykorzystując naszą wiedzę w dziedzinie materiałów i komunikacji.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Elaine

Tel: +86 18150151931

Faks: 86-592-2611505

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)